V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu.

Je to práce, která dává smysl!

Naši lidé

Studuješ vysokou a hledáš práci
na částečný úvazek?

V Albertu můžu uplatnit to, co mě ve škole učí jen teoreticky.
Cítím se tu jako ryba ve vodě. Chceš to taky?
Podívej se na výpis volných pozic a najdi si místo, které tě zajímá.

Chci odstartovat kariéru

Máš už nějaké zkušenosti a nechybí ti ambice?

Mám v pracovním životě jasný směr.
Jsi stejně cílevědomý jako já?
Tak udělej další krok pro svou kariéru!

Ukaž mi volné pozice

Chceš si rozšířit svoji specializaci?

Zajímalo mě, jak se do obchodů dostane tak široký sortiment,
a tak jsem začala pracovat na pozici specialistky. Máš to jako já?
Vyber si z aktuální nabídky oddělení a zaměř se přesně na to, co tě zajímá.

Ukaž mi volné pozice

Jsi zkušený manažer a máš rád výzvy?

Nebojím se odpovědnosti a několikaletá praxe už mě dost ostřílela. Mám za sebou řadu zajímavých projektů a vedu tým profesionálů.
Rozvíjej s námi dál svou kariéru v Albertu!

Ukaž mi další možnosti

Proč k nám

Další benefity

K práci v marketingovém oddělení Alberta jsem se dostal díky letní stáži Summer Internship. Ta byla pro mě výbornou zkušeností při studiu. Následně jsem dostal příležitost v Albertu pracovat. Albert je velmi flexibilní a vstřícný ke studentům, protože práci mohou výborně skloubit se studijními povinnostmi. Uvádím zde do praxe to, co se teoreticky učím ve škole. Nyní mám na starost komunikaci Albertu na sociálních sítích a reaguji na to, co se aktuálně děje.

Martin Kostelecký On-line specialista

Když je člověk cílevědomý, má zájem a vše doplní znalostmi, v Albertu může růst. Se svým nadřízeným pravidelně probíráte, čeho byste chtěli dosáhnout a zároveň získáte zpětnou vazbu, která vás dál posune. V Albertu funguje „když chci, tak můžu“. Za čtrnáct let jsem „vyrostl“ z juniorní pozice a dnes jsem na manažerské úrovni. Říkám svým lidem, že je potřeba vytrvat a mít trpělivost a někdy si na něco počkat. Kariéru neuděláte za rok či dva.

Ondřej Lhotský Ředitel Business Service Finance

Nastoupila jsem do Alberta před sedmnácti roky. Mám rodinu, děti a ocením tak jistotu a stabilitu. Tu mi mezinárodní firma, jakou Albert je, dává. Navíc se tu nabízí možnost spolupracovat s kolegy z jiných zemí, se kterými můžete sdílet zkušenosti a know-how. Albert je perspektivní a stabilní firma, ve které mě práce i po tolika letech stále baví.

Slávka Havlínová Category manažerka

Vnímám v Albertu přátelskou atmosféru již od dob, kdy jsem tady před skoro deseti lety začínala jako recepční. Mám kolem sebe neustále spoustu kolegů, kteří mi dokáží poradit, když potřebuji pomoc. Naopak oni vědí, že já dokážu poradit jim a vždycky se vzájemně podpoříme. Snažíme se jednou za čas spolu sejít i po práci. Pravidelně také vyrážíme na teambuildingy.

Renata Zákravská Marketingová specialistka

Pro studenty

Albert Trainee Program

Máš ukončenou VŠ nebo budeš brzy promovat? Jsi nadšenec, zajímá tě retail a chceš s námi nastartovat kariéru a učit od nejlepších? Přicházíš s novými nápady a chceš mít možnost ovlivňovat budoucnost? Přihlaš se do Albert Trainee Programu!

Mám zájem

Summer Internship

Jsi student VŠ a chceš získat potřebné zkušenosti přímo z praxe pod vedením zkušených manažerů? V rámci Summer Internship jsme letos v Albertu vypsali zajímavé projekty v různých odděleních.

Mám zájem

Čerstvá nabídka volných pozic