V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu.

Je to práce, která dává smysl!

Naši lidé

Pracovník/-ce skladu

Vždycky jsem se chtěl naučit řídit ještěrku a teď už jezdím
s nízkozdvižným i vysokozdvižným vozíkem. Hraješ rád tetris?
Tak to bys poskládal zboží na paletu stejně dobře jako já.

Chci pracovat ve skladu

Vedoucí týmu / team leader

Vedu tým převážně skladníků, plánuji jim směny a zodpovídám
za celý tým. Jsme dobrá parta, umíme vzít za práci a rádi se smějeme. Nebojíš se odpovědnosti?

Chci vést tým

Administrátor příjmu

Přijímám zboží a obaly do distribučního centra. Denně se potkám se spoustou lidí a hlavně s řidiči kamionů, kteří k nám vezou zboží a rádi se vracejí, protože je mile a rychle odbavíme. Bavila by tě taková práce?

Chci dělat v administrativě

Specialista zásobování

Objednávám zboží, abychom ho měli v distribučním centru dost. Dávám pozor na krátkou záruční dobu.
Víš, že nadměrné zásoby si dělá jen sysel?

Chci se stát specialistou

Proč k nám

Další benefity

Už dva roky jsem skladník a řidič vysokozdvihu. Dříve jsem nic podobného nedělal a v Albertu jsem se vše od základu naučil. Úsměv na tváři mám skoro pořád, protože mne tahle práce baví. V distribučním centru je sranda, výborný tým i vedení. Do práce se těším už jen proto, že v ní mám kamarády, se kterými chodíme na pivo nebo jezdíme na výlety s dětmi.

Jan Žáček Skladový dělník

Podvědomě jsem hledala práci, kde bych byla součástí fungujícího týmu. V expedici je nás šestnáct a hodně si pomáháme. Když jeden nestíhá, jeden druhého zastane. Táhneme za jeden provaz a vycházíme si vstříc.

Michaela Koďousková Expedientka

Sedm let jsem pracoval jako svozový dělník u popelářů a už to chtělo změnu. Přečetl jsem si leták, šel na pohovor a prošel. Zprvu jsem tu dělal vychystávače, pak jsem jezdil na vysokozdvihu a po dvou letech jsem úspěšně absolvoval výběrové řízení na vedoucího týmu. Splnil jsem si tady svůj pracovní sen. Ani jsem s tím nepočítal, že bych se mohl dostat až na tuto pozici. A tuhle šanci dostane každý, kdo začne v Albertu pracovat a je pilný. Jsem toho příkladem. Hodně mých přátel se hlásí na práci do distribučního centra, když vidí, že tady mám úspěch.

Jan Hron Skladový dělník

Vždycky jsem měla férové nadřízené, kteří jednali se všemi stejně. Teď jsem na pozici šéfové já a snažím se být stejná. Chovám se k lidem tak, jak se oni chovají ke mně. Se všemi se snažím jednat lidsky a na rovinu. Moje pracovní krédo je: jaké si to uděláš, takové to máš. Vzhledem k tomu, že za mnou podřízení chodí i se soukromými záležitostmi, věřím, že jsem dobrá vedoucí.

Markéta Sedláčková Team leader

Čerstvá nabídka volných pozic