Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

 • Přátelské prostředí

 • Týmovost

 • Karierní růst

 • Férový šéf

 • Příspěvek
  na dopravu

 • Multisport
  karta

 • Penzijní
  příspěvek

 • Stravenky

 • Rekondiční
  volno

 • Odměny při pracovním výročí

 • Levnější volání
  do sítě O2

 • Dotované stravování

Další benefity

Když je člověk cílevědomý, má zájem a vše doplní znalostmi, v Albertu může růst. Se svým nadřízeným pravidelně probíráte, čeho byste chtěli dosáhnout a zároveň získáte zpětnou vazbu, která vás dál posune. V Albertu funguje „když chci, tak můžu“. Za čtrnáct let jsem „vyrostl“ z juniorní pozice a dnes jsem na manažerské úrovni. Říkám svým lidem, že je potřeba vytrvat a mít trpělivost a někdy si na něco počkat. Kariéru neuděláte za rok či dva.

Ondřej Lhotský Ředitel Business Service Finance

Vnímám v Albertu přátelskou atmosféru již od dob, kdy jsem tady před skoro deseti lety začínala jako recepční. Mám kolem sebe neustále spoustu kolegů, kteří mi dokáží poradit, když potřebuji pomoc. Naopak oni vědí, že já dokážu poradit jim a vždycky se vzájemně podpoříme. Snažíme se jednou za čas spolu sejít i po práci. Pravidelně také vyrážíme na teambuildingy.

Renata Zákravská Marketingová specialistka

Kouzlo Alberta spočívá v přístupu k lidem. Je seriózní a chová se lidsky. Ve své prodejně mám stabilní tým a výborné kolegy. S některými z nich pracuji už dvacet let. Povahově jsme si sedli, pomáháme si navzájem a vycházíme si vstříc. Jsme jako rodina.

Michaela Andorková Manažerka prodejny

Pracuji v Albertu šest let. Předtím jsem prodával v obchodě s oblečením a do Alberta chodil brigádně. Když jsem dostal nabídku vést celý tým, neváhal jsem. Tahle práce mě baví a mám tu také kamarády. Po práci zajdeme na pivo, koukáme na fotbal nebo na hokej. V mém týmu jsou samí chlapi. Mám v klucích oporu a oni ve mně také.

Bohumil Pleyer Team leader

Podvědomě jsem hledala práci, kde bych byla součástí fungujícího týmu. V expedici je nás šestnáct a hodně si pomáháme. Když jeden nestíhá, jeden druhého zastane. Táhneme za jeden provaz a vycházíme si vstříc.

Michaela Koďousková Expedientka

V roce 2008 jsem nastoupil jako brigádník na pokladnu na prodejně. Prošel jsem si různé pozice a v srpnu 2014 jsem se stal Team Leaderem. V září 2018 jsem byl osloven, jestli bych se nechtěl zúčastnit Albert akademie a zkusit pozici Manažera prodejny a v listopadu 2020 jsem dostal nabídku stát se členem týmu Albert online a být Transport Supervisorem. Náš projekt se rozvíjí dále a mojí novou je Fleet coordinator. Máme zde parádní tým lidí, ale také jistotu, že za námi stojí někdo, kdo nám vždy pomůže.

Michal Varmuža Fleet Coordinator

Mojí odpovědností je zajištění hladkého chodu směny a zodpovídám za to, aby můj tým Vychystávačů připravil veškeré objednávky správně, kompletně a včas pro našeho zákazníka. Začínal jsem jako prodavač specialista v úseku nápojů na supermarketu a na stávající pozici jsem se dostal hlavně díky tomu, že mám rád výzvy a nebojím se zkoušet nové věci.

Jiří Číhal Warehouse Team Leader

Nastavení cookies