Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

Další benefity

Proč k nám

 • Přátelské prostředí

 • Týmovost

 • Karierní růst

 • Férový šéf

 • Příspěvek
  na dopravu

 • Multisport
  karta

 • Penzijní
  příspěvek

 • Stravenky

 • Rekondiční
  volno

 • Odměny při pracovním výročí

 • Levnější volání
  do sítě O2

 • Dotované stravování

Další benefity

K práci v marketingovém oddělení Alberta jsem se dostal díky letní stáži Summer Internship. Ta byla pro mě výbornou zkušeností při studiu. Následně jsem dostal příležitost v Albertu pracovat. Albert je velmi flexibilní a vstřícný ke studentům, protože práci mohou výborně skloubit se studijními povinnostmi. Uvádím zde do praxe to, co se teoreticky učím ve škole. Nyní mám na starost komunikaci Albertu na sociálních sítích a reaguji na to, co se aktuálně děje.

Martin Kostelecký On-line specialista

Když je člověk cílevědomý, má zájem a vše doplní znalostmi, v Albertu může růst. Se svým nadřízeným pravidelně probíráte, čeho byste chtěli dosáhnout a zároveň získáte zpětnou vazbu, která vás dál posune. V Albertu funguje „když chci, tak můžu“. Za čtrnáct let jsem „vyrostl“ z juniorní pozice a dnes jsem na manažerské úrovni. Říkám svým lidem, že je potřeba vytrvat a mít trpělivost a někdy si na něco počkat. Kariéru neuděláte za rok či dva.

Ondřej Lhotský Ředitel Business Service Finance

Nastoupila jsem do Alberta před sedmnácti roky. Mám rodinu, děti a ocením tak jistotu a stabilitu. Tu mi mezinárodní firma, jakou Albert je, dává. Navíc se tu nabízí možnost spolupracovat s kolegy z jiných zemí, se kterými můžete sdílet zkušenosti a know-how. Albert je perspektivní a stabilní firma, ve které mě práce i po tolika letech stále baví.

Slávka Havlínová Category manažerka

Vnímám v Albertu přátelskou atmosféru již od dob, kdy jsem tady před skoro deseti lety začínala jako recepční. Mám kolem sebe neustále spoustu kolegů, kteří mi dokáží poradit, když potřebuji pomoc. Naopak oni vědí, že já dokážu poradit jim a vždycky se vzájemně podpoříme. Snažíme se jednou za čas spolu sejít i po práci. Pravidelně také vyrážíme na teambuildingy.

Renata Zákravská Marketingová specialistka

Kouzlo Alberta spočívá v přístupu k lidem. Je seriózní a chová se lidsky. Ve své prodejně mám stabilní tým a výborné kolegy. S některými z nich pracuji už dvacet let. Povahově jsme si sedli, pomáháme si navzájem a vycházíme si vstříc. Jsme jako rodina.

Michaela Andorková Manažerka prodejny

Za sedm let jsem se z brigádnice vypracovala až na pozici manažerky prodejny. S každou novou pozicí jsem si říkala, že už jsem na vrcholu, ale pokaždé jsem se díky školením a sebevzdělávání dostala zase dál. Když budete šikovní a práce vás bude bavit, Albert vás posune vpřed.

Klára Marková Manažerka prodejny

Nejsem odsud, ale přistěhoval jsem se sem za prací na doporučení mého kamaráda. Jsem také dýdžej, vyučuji v hudební škole a skládám vlastní hudbu. S manažerkou se domluvám na směnách a ona mi je přizpůsobí vždy tak, jak je potřebuji, abych se mohl věnovat i hudbě. To je to nejvíc, co mne tu drží. Mám stálý plat a směny si mohu časově přizpůsobit.

David Harag Prodavač

Pracuji v Albertu šest let. Předtím jsem prodával v obchodě s oblečením a do Alberta chodil brigádně. Když jsem dostal nabídku vést celý tým, neváhal jsem. Tahle práce mě baví a mám tu také kamarády. Po práci zajdeme na pivo, koukáme na fotbal nebo na hokej. V mém týmu jsou samí chlapi. Mám v klucích oporu a oni ve mně také.

Bohumil Pleyer Team leader

Už dva roky jsem skladník a řidič vysokozdvihu. Dříve jsem nic podobného nedělal a v Albertu jsem se vše od základu naučil. Úsměv na tváři mám skoro pořád, protože mne tahle práce baví. V distribučním centru je sranda, výborný tým i vedení. Do práce se těším už jen proto, že v ní mám kamarády, se kterými chodíme na pivo nebo jezdíme na výlety s dětmi.

Jan Žáček Skladový dělník

Podvědomě jsem hledala práci, kde bych byla součástí fungujícího týmu. V expedici je nás šestnáct a hodně si pomáháme. Když jeden nestíhá, jeden druhého zastane. Táhneme za jeden provaz a vycházíme si vstříc.

Michaela Koďousková Expedientka

Sedm let jsem pracoval jako svozový dělník u popelářů a už to chtělo změnu. Přečetl jsem si leták, šel na pohovor a prošel. Zprvu jsem tu dělal vychystávače, pak jsem jezdil na vysokozdvihu a po dvou letech jsem úspěšně absolvoval výběrové řízení na vedoucího týmu. Splnil jsem si tady svůj pracovní sen. Ani jsem s tím nepočítal, že bych se mohl dostat až na tuto pozici. A tuhle šanci dostane každý, kdo začne v Albertu pracovat a je pilný. Jsem toho příkladem. Hodně mých přátel se hlásí na práci do distribučního centra, když vidí, že tady mám úspěch.

Jan Hron Skladový dělník

Vždycky jsem měla férové nadřízené, kteří jednali se všemi stejně. Teď jsem na pozici šéfové já a snažím se být stejná. Chovám se k lidem tak, jak se oni chovají ke mně. Se všemi se snažím jednat lidsky a na rovinu. Moje pracovní krédo je: jaké si to uděláš, takové to máš. Vzhledem k tomu, že za mnou podřízení chodí i se soukromými záležitostmi, věřím, že jsem dobrá vedoucí.

Markéta Sedláčková Team leader

V roce 2008 jsem nastoupil jako brigádník na pokladnu na prodejně. Prošel jsem si různé pozice a v srpnu 2014 jsem se stal Team Leaderem. V září 2018 jsem byl osloven, jestli bych se nechtěl zúčastnit Albert akademie a zkusit pozici Manažera prodejny a v listopadu 2020 jsem dostal nabídku stát se členem týmu Albert online a být Transport Supervisorem. Náš projekt se rozvíjí dále a mojí novou je Fleet coordinator. Máme zde parádní tým lidí, ale také jistotu, že za námi stojí někdo, kdo nám vždy pomůže.

Michal Varmuža Fleet Coordinator

Mojí odpovědností je zajištění hladkého chodu směny a zodpovídám za to, aby můj tým Vychystávačů připravil veškeré objednávky správně, kompletně a včas pro našeho zákazníka. Začínal jsem jako prodavač specialista v úseku nápojů na supermarketu a na stávající pozici jsem se dostal hlavně díky tomu, že mám rád výzvy a nebojím se zkoušet nové věci.

Jiří Číhal Warehouse Team Leader

Do Albertu jsem nastoupila na pozici ,,Senior Picker a trenér“ a postupem času jsem se díky silné píli, ambicím a dobře odvedené práci dostala na pozici Koordinátorky dopravy. Náplní mé práce je převážně plánování tras pro řidiče, vytváření podkladů nezbytných k jejich práci, dohled při konsolidaci objednávek, které se následně nakládají na naše auta a poté již putují k našim zákazníkům. Poté jsem řidičům k dispozici jako podpora po celý čas jejich jízdy. Do tohoto zaměstnání nastupovala s myšlenkou, že je to jen dočasná brigáda a časem si najdu něco jiného, ale opak se stal pravdou a tato práce se mi velmi zalíbila.

Adriana Hlávková Delivery Supervisor

Mám ráda výzvy a nebojím se odpovědnosti. Původně jsem pracovala na distribučním centru na pozici Pickera a teď jsem se posunula na pozici HSC Administrátora na nové Home Shop Centrum.

Hana Chytilová HSC administrator

Nastavení cookies