Koordinátor tištěných letáků

Smyslem práce v Albertu je pomáhat našim zákazníkům, aby jedli a žili lépe. Záleží nám na tom, abychom nabízeli poctivé, kvalitní potraviny, podporovali zdravý životní styl a přispívali k lepšímu životu. Ve zdravé Albert rodině podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem a snažíme se o jejich vzájemné propojení.

Hledáme nového kolegu/kolegyni do oddělení Trade, který se bude zabývat především koordinací promočních aktivit.

Co nabízíme

  • zajímavou práci v týmu aktivních, příjemných a profesionálních lidí
  • prostor pro kariérní a osobní rozvoj
  • zkušený tým kolegů vždy ochotný pomoct a posouvat věci dál
  • otevřenou a přátelskou firemní kulturu
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů zaměřených především na podporu zdraví

Náplň práce

  • příprava zápisu ke korekturám letáků
  • řešení otevřených incidentů a jejich kontrola
  • kontrola správnosti cen a popisků v letácích a případné řešení nesrovnalostí
  • zodpovědnost za správnost dat ve finální podobě letáku před jeho tiskem
  • práce s interními systémy
  • příprava podkladů pro různá oddělení (promo, marketing, IT ad.)

Co očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • min. 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • dobrou znalost MS Excel
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • analytické a kritické myšlení
  • kreativní myšlení
  • orientaci na detail
  • časovou flexibilitu

Kdo jsme

  • jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
  • působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
  • máme více než 300 prodejen po celé ČR a 3 distribuční centra
  • zaměstnáváme přes 17 000 kolegů
  • obsloužíme týdně 4 000 000 zákazníků
  • podporujeme zdravý životní styl: zvýhodněná Multisport karta, program zdravotní prevence, program zdravého stravování, Albert linka pomoci, měsíc zdraví apod.
  • podporujeme vyváženost mezi pracovním a osobním životem: flexibilní pracovní doba, slevy na rodinný nákup ad.
  • jsme společensky a ekologicky zodpovědní: zkrácené účtenky, Nadační fond Albert, podpora Národní potravinové sbírky, darování neprodaných potravin, spolupráce s lokálními dodavateli atd.
  • jsme inovativní: remodeling a rekonstrukce prodejen, distribučních center a kanceláří, samoobslužné pokladny, elektronické cenovky, Albert scan, věrnostní aplikace Můj Albert apod.

Kontakt

Albert Česká republika, s.r.o.
Lucia Kučerová

Proč k nám

Další benefity

K práci v marketingovém oddělení Alberta jsem se dostal díky letní stáži Summer Internship. Ta byla pro mě výbornou zkušeností při studiu. Následně jsem dostal příležitost v Albertu pracovat. Albert je velmi flexibilní a vstřícný ke studentům, protože práci mohou výborně skloubit se studijními povinnostmi. Uvádím zde do praxe to, co se teoreticky učím ve škole. Nyní mám na starost komunikaci Albertu na sociálních sítích a reaguji na to, co se aktuálně děje.

Martin Kostelecký On-line specialista

Když je člověk cílevědomý, má zájem a vše doplní znalostmi, v Albertu může růst. Se svým nadřízeným pravidelně probíráte, čeho byste chtěli dosáhnout a zároveň získáte zpětnou vazbu, která vás dál posune. V Albertu funguje „když chci, tak můžu“. Za čtrnáct let jsem „vyrostl“ z juniorní pozice a dnes jsem na manažerské úrovni. Říkám svým lidem, že je potřeba vytrvat a mít trpělivost a někdy si na něco počkat. Kariéru neuděláte za rok či dva.

Ondřej Lhotský Ředitel Business Service Finance

Nastoupila jsem do Alberta před sedmnácti roky. Mám rodinu, děti a ocením tak jistotu a stabilitu. Tu mi mezinárodní firma, jakou Albert je, dává. Navíc se tu nabízí možnost spolupracovat s kolegy z jiných zemí, se kterými můžete sdílet zkušenosti a know-how. Albert je perspektivní a stabilní firma, ve které mě práce i po tolika letech stále baví.

Slávka Havlínová Category manažerka

Vnímám v Albertu přátelskou atmosféru již od dob, kdy jsem tady před skoro deseti lety začínala jako recepční. Mám kolem sebe neustále spoustu kolegů, kteří mi dokáží poradit, když potřebuji pomoc. Naopak oni vědí, že já dokážu poradit jim a vždycky se vzájemně podpoříme. Snažíme se jednou za čas spolu sejít i po práci. Pravidelně také vyrážíme na teambuildingy.

Renata Zákravská Marketingová specialistka