Kariéra

Financial Assistant to Supplier Negotiation part-time

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold hledá nového člena do svého týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Podílí se na vyjednávání s dodavateli z finančního pohledu
• Zajišťuje komunikaci o stavu vyjednávání, vytváří reporty a analýzy
• Finančně kontroluje status vyjednávání a zpracovává podklady pro oddělení nákupu

POŽADUJEME:

• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, vhodné pro studenty vysoké školy ekonomického zaměření (ideálně 4. a 5. ročník)
• Vynikající znalost MS Excel
• Analytické schopnosti
• Komunikační schopnosti
• Časovou flexibilitu - min. 20 hodin týdně dle domluvy

NABÍZÍME:

• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 520/117, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Pavla Arnoldová