Kariéra

Lektor zdravé výživy

Nadační fond Albert hledá do týmu Zdravé 5 lektora zdravé výživy pro Karlovarský kraj.
Zdravá 5 je unikátní vzdělávací program s dlouholetou tradicí. Výuka probíhá v dopoledních hodinách v základních a mateřských školách.

NÁPLŇ PRÁCE:

Vzdělávací program pro děti základních a mateřských škol vedený formou her a soutěží o zdravé výživě. Příprava jednoduchých zdravých pokrmů studené kuchyně, základy správného stolování.

POŽADUJEME:

• Pedagogické zkušenosti – práce s větší skupinou dětí (bývalý pedagog)
• Komunikativnost - nadprůměrná úroveň, „vysvětlovací“ typ
• Charismatická osobnost – schopnost zaujmout dětské publikum, „showman“
• Kreativita
• Zodpovědnost a loajalita
• Zájem o zdravou výživu - základní znalosti o zdravé výživě podmínkou, kurz zdravé výživy výhodou
• Zájem o vaření - příprava jednoduchých, ale kreativních receptů studené kuchyně, záliba ve vaření + šikovnost
• Flexibilita – vyučování 2 - 3x týdně od 7:30-13:00
• Vlastní automobil - cestování do okolí max. 50km, cestovní náhrady hrazeny
• Spolupráce – dlouhodobě, možnost na ŽL nebo DPP/DPČ

NABÍZÍME:

• Dlouhodobé zkušenosti s unikátním a populárním projektem
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti a jejího nadačního fondu
• Časová flexibilita - vhodné pro matky s dětmi

Nástup: dle dohody, ideálně ihned
Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na: e.nepokojova"zavináč"nadacnifondalbert.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovarský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Lenka Bednářová
Radlická 117
158 00  Praha 5
Česká republika