Kariéra

Skladový dělník

NÁPLŇ PRÁCE:

• Příprava zboží na palety (velkoobchodní balení)
• Manipulace s nízkozdvižným elektrickým vozíkem
• Práce se scannerem

POŽADUJEME:

• Zdravotní způsobilost
• Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
• Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

• Možnost výdělku až 28000 Kč
• Jistotu pravidelné výplaty každý měsíc
• Jistotu dlouhodobé spolupráce
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
• Možnost zkráceného pracovního úvazku - v případě zájmu uveďte prosím do odpovědního formuláře
• Rekondiční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání, penzijní připojištění, kartu Multisport s příspěvkem zaměstnavatele, odměny k pracovnímu jubileu

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

301, 783 01  Olomouc-Nemilany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Eliška Synková
Nemilany 301
783 01  Olomouc
Česká republika
Telefon: 602 520 114