Kariéra

Skladový dělník

Je pro vás důležité mít jistý a dobrý příjem každý měsíc? Chcete šéfa, který si vás a vašich názorů bude vážit? Nebojíte se fyzické práce? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s. hledá kolegy pro svá distribuční centra zajišťující logistiku pro prodejny Albert.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Příprava zboží na palety (velkoobchodní balení)
• Manipulace s nízkozdvižným elektrickým vozíkem
• Práce se scannerem

POŽADUJEME:

• Zdravotní způsobilost
• Ochota pracovat ve vícesměnném provozu
• Trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:

• Mzda až 29800,-Kč
• Příspěvek za produktivitu 10 000,-Kč v 1.roce
• Příplatky navíc za víkendy a práci v noci
• Jistotu výplaty každý měsíc a možnost navýšení každý rok
• Širokou nabídku benefitů
• Dotovanou stravu
• Dostatečnou dobu na Vaše zaškolení
• Práce na dobu neurčitou
• Příspěvek na dopravu nebo dopravu z vybraných firemním autobusem (např.Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí, Litoměřice, Lovosice, Terezín)
• Příjemné firemní akce

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Honech 500, 250 67  Klecany-Klecany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Dagmar Zemanová
Klecany 500
250 67  Klecany-Klecany
Česká republika
Telefon: 286 002 773