Kariéra

Koordinátor distribuce

NÁPLŇ PRÁCE:

• Koordinace a plánování činností pracovníků odd. distribuce (Expedition Worker)
• Řízení priorit pro vychystávání v souladu s denním plánem rozvozů
• Efektivní řízení expedičních řádků pro prodejny
• Kompletace počtu podstav pro jednotlivé závozy
• Aktualizace dat denního plánu a řízení nakládky vozidel z DC
• Aktualizace plánu dopravy za mimořádných podmínek
• Zodpovědnost za plnění klíčových ukazatelů v oblasti dopravy a expedice

POŽADUJEME:

• SOU podmínkou
• MS Office - Excel, Word
• Organizační schopnosti
• Schopnost samostatného logického myšlení a rozhodování
• Odolnost vůči stresu, časová flexibilita - směnný provoz

NABÍZÍME:

• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
• Rekondiční volno, příspěvek na dopravu, stravenky, slevu na nákup zboží v našich prodejnách, zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání, penzijní připojištění

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Honech 500, 250 67  Klecany-Klecany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Kontakt

Dagmar Zemanová
V Honech 500
250 67  Klecany-Klecany
Česká republika
Telefon: 286 002 773