Kariéra

řidič VZV - retrak

NÁPLŇ PRÁCE:

• Příprava zboží na palety (velkoobchodní balení)
• Manipulace s nízkozdvižným elektrickým vozíkem
• Práce se s scannerem
• Manipulace s vysokozdvižným vozíkem(VZV - retrak)

POŽADUJEME:

• Zdravotní způsobilost
• Ochota pracovat ve vícesměnném provozu
• Trestní bezúhonnost
• Praxe na retraku podmínkou

NABÍZÍME:

• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
• Rekondiční volno, příspěvek na dopravu, příspěvek na stravováníí , zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání, penzijní připojištění
• Z vybraných lokalit zajištěna dopava firemním autobusem (př.Kladno, Slaný, Kralupy n./Vlt., Odolena Voda, Mělník, Neratovice, Roudnice n./Labem, Štětí, Litoměřice, Lovosice, Terezín)

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Honech 500, 250 67  Klecany-Klecany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

24000-31000 Kč/měsíc

Benefity

Firemní akce, bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Dagmar Zemanová
Klecany 500
250 67  Klecany-Klecany
Česká republika
Telefon: 286 002 773