Kariéra

Firemní recepční - part time

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold hledá nového člena do svého týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Organizační zajištění plynulého chodu recepce
• Komunikace s návštěvami i v rámci společnosti
• Přebírání a rozdělení zásilek
• Přepojování telefonů
• Vyřizování pošty, administrativa
• Objednávání taxi, kurýra, hotelů a letenek
• Komunikace s dodavateli
• Kontrola úklidové společnosti a zadávaní úkolů
• Kontrola budovy a komunikace s údržbou budovy
• Ad hoc úkoly

POŽADUJEME:

• Vhodné pro studenty vysokých škol
• Pracovní doba 2-3 dny v týdnu - dle domluvy
• Znalost AJ - mírně pokročilá
• Znalost práce na PC (MS Office)
• Příjemné vystupování
• Velmi dobré organizační schopnosti
• Odolnost vůči stresu

NABÍZÍME:

• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 520/117, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Kontakt

Pavla Arnoldová