Kariéra

Category Manager - Non Food

Chcete rozvíjet svůj talent ve společnosti mezinárodního významu? Společnost AHOLD Czech Republic, a.s., součást celosvětové maloobchodní společnosti Ahold hledá nového člena do svého týmu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zodpovědnost za řízení kategorie Non Food - DIY, Car, baterky/žárovky, Petrol station a za dosahování firemních cílů
• Zodpovědnost za dosahování finančních cílů
• Spoluvytváření a realizace cenové a sortimentní politiky
• Spolupráce a vytváření promočních akcí
• Řízení a realizace dodavatelsko-odběratelských vztahů
• Vyhledávání nových nákupních příležitosti
• Monitoring vývoje trhu a spotřebitelského chování
• Návrhy na změny v komerční strategii
• Zpracovávání podkladů pro výběrová jednání vlastní značky
• Řízení importů
• Komunikace s oddělením marketingu, zásobování a fomátu

POŽADUJEME:

• Bakalářské vzdělání a praxi v FMCG obchodu nejméně 2-3 roky
• Znalost Category Managementu
• Analytické myšlení
• Orientaci na výsledky
• Kreativitu, podnikavost a zákaznicky orientovaný přístup
• Výborné komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
• Zkušenosti s příslušnou kategorií výhodou
• Zkušenost s vedením obchodním jednání
• Orientace na zákazníka

NABÍZÍME:

• Zázemí mezinárodní, dynamicky se rozvíjející společnosti
• Možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
• Velmi příjemné a moderní pracovní prostředí
• Motivující finanční ohodnocení, včetně systému bonusů
• Rekondiční volno, příspěvek na dopravu, stravenky, slevu na nákup zboží v našich prodejnách, zvýhodněný tarif zaměstnaneckého volání, penzijní připojištění

Přispějte i Vy k tomu, aby se Ahold stal nejlepší a nejúspěšnější maloobchodní společností na světě.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Radlická 520/117, 158 00  Praha-Jinonice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Kontakt

Monika Groesbeek