Kariéra

Administrátor help desku

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zpracování vratek a reklamací zboží a obalů, vratky na dodavatele
• Sledování obalových kont prodejen
• Zpracování objednávek
• Komunikace s prodejnami
• Zajištění hladkého chodu promocí (letákových akcí) ve spolupráci s ostatními odděleními
• Podpora oddělení zásobování při vytváření doobjednávek a rozpisů zboží
• Zpracování a kompletace dokladů dle reklamačního řádu
• Práce na PC: Gold Stock, Gold Central, MS Excel

POŽADUJEME:

• SŠ s maturitou
• znalost skladových procesů výhodou
• komunikační a organizační schopnosti
• pečlivost a přesnost při zpracování dat
• časová flexibilita
• uživatelská znalost práce na PC
• 1-směnný provoz - ranní + 2 x do měsíce sobota

NABÍZÍME:

• zázemí velké mezinárodní společnosti
• možnost profesního růstu
• odpovídající mzdové ohodnocení
• zaměstnanecké výhody
• zajímavou a pestrou práci
• z vybraných lokalit zajištěna doprava firemním autobusem

• V případě zaslání mých osobních údajů společnosti AHOLD Czech Republic, a.s. v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění výslovně souhlasím s jejich zpracováním a uchováním. Tyto údaje poskytuji výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

V Honech 500, 250 67  Klecany-Klecany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

AHOLD Czech Republic, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Dagmar Zemanová
Klecany 500
250 67  Klecany-Klecany
Česká republika
Telefon: 286 002 773